Final Result for the post of  Asst. Accounts Officer
    SL.no Name CID.No Contact No Course Remarks
    1 Kinga Wangchuk 11505004352 17581563 B.Com-Finance Selected
    2 Chencho Om 11004001405 17369413 B.Com-Finance Standby
    Final result for the post of Stores Assistant
    SI.
    No
    Name CID.No Contact
    No
    Course Remarks
    1 Pema Wangdi 11106001703 17530526 Diploma -Materials & Procurement Selected
    2 Kelzang Tshewang 11509001753 17360887 Diploma – Materials & Procurement Standby
    Final Result for the post of Trainee engineer
    SI.
    No
    Name CID.No Contact No Course Remarks
    1 Jinpa Rabgay 10603000871 17958912 B-Techonolgy(Electrical & Electronics Engineering) Selected
    2 Tshewang Norbu 10706000609 17526280 B.E -( Electronic & Communication Engineering) Standby

    Shortlisted Candidates

    Shortlisted Candidates for Stores Assistant

    Written Exam on 21st May @ 10:00 AM
    Viva voce on 22nd May @ 10:00 AM

    SI.

    No Name CID.No Contact No Course
    1 Ambika Powdel Chhetri 20305000094 17251677 Diploma-Materials & Procurement
    2 Kelzang Tshewang 11509001753 17360887 Diploma-Materials & Procurement
    3 Pema Wangdi 11106001703 17530526 Diploma-Materials & Procurement
    4 Sherab Dorji 11513003056 17592431 Diploma-Civil Engineering
    5 Tshewang Lhendup 10101005256 17974369 Diploma-Civil Engineering
    6 Tshewang Sherpa 11203001284 17365068 Diploma-Materials & Procurement

    Shortlisted Candidates for Asst. Accounts Officer

    Written Exam on 21st May @ 10:00 AM
    Viva voce on 22nd May @ 10:00 AM

    SL.no Name CID.No Contact No Course
    1 Chencho Dema 10806000386 17743910 B.Com-Accounting
    2 Chencho Om 11004001405 17369413 B.Com-Finance
    3 Chencho Wangdi 10311000173 17708384 BBA
    4 Chenga Dema 11514001051 17434242 B.Com-Finance
    5 Jigme Tshomo 12007003094 17604754 B.Com-Accounting
    6 Kinga Wangchuk 11505004352 17581563 B.Com-Finance
    7 Manisha Khawas 11202004465 17361334 B.Com-Finance
    8 Sonam Choden 10716003011 17553736 B.Com-Finance
    9 Tashi Wangmo 10702001448 17315296 B.Com-Finance
    10 Tashi Yangzom 11502003024 17977196 B.Com-Finance

    SHORTLISTED CANDIDATES FOR TRAINEE ENGINEER

    Written Exam on 21st May @ 11:30 AM
    Viva voce on 22nd May @ 02:00 PM

    SI.
    No Name CID.No Contact No Course
    1 Chenga Daw 11902001222 17560226 B.E.in Electronics & Communication Engineering

    2 Jinpa Rabgay 10603000871 17958912 B-Technology(Electrical & Electronics Engineering)
    3 Karma Wangchuk 11508002228 17352294 B.E.in Electronic & Communication Engineering

    4 Kelzang Dorji 11509002483 17566462 B.E.in Electrical Engineering

    5 Kelzang Tenzin 10810001587 17560870 B.E.in Electronics &Communication Engineering

    6 Pema Thinley 12005002821 17748353 B.E.in Electronic & Communication Engineering

    7 Sangay Yeshey Tongtsen 11512004692 17604723 B.Tech Electrical & Engineering
    8 Tshering Wangchuk 11608002828 17320893 B.E.Electrical Engineering
    9 Tshewang Norbu 10706000609 17526280 B.E in Electronic & Communication Engineering